„VVG - savanoriška, bent tris sektorius 
jungiančių privačių, visuomeninių, 
valstybinių ir vietos valdžios organizacijų 
asociacija, turinti aiškiai apibrėžtą 
atstovaujamą teritoriją, organizacinę struktūrą“

Svetainės medis Klauskite
Apie mus |Bendruomenės |Klauskite |Kontaktai

  

 

Naujienos
Aštuonioms Biržų rajono kaimo bendruomenėms – nacionalinė parama 2018.05.14

 

Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai projektų atrankos komitetas paskelbė rekomendacijas dėl paramos skyrimo kaimo bendruomenėms. Paramą gauti pretendavo 15 Biržų rajono kaimo bendruomenių. Aštuonioms Biržų rajono kaimo bendruomenėms rekomenduojama skirti paramą, jų numatytiems projektams įgyvendinti: Papilio bendruomenei, Kvetkų kaimo bendruomenei, Skrebiškių bendruomenei, Gaižiūnų kaimo bendruomenei, Biržų rajono Pačeriaukštės kaimo bendruomenei, Būginių kaimo bendruomenei, Šukionių bendruomenei, Ramongalių bendruomenei.

Kitų septynių kaimo bendruomenių projektai įtraukti į rezervinių projektų sąrašą, kuomet rekomenduojama projektui skirti paramą, jeigu liks nepanaudotų valstybės biudžeto lėtų. Į šį sąrašą pateko: Anciškių kaimo bendruomenė, Geidžiūnų bendruomenė, Kratiškių kaimo bendruomenė, Kirdonių kaimo bendruomenė, Gulbinų kaimo bendruomenė,Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjunga, Germaniškio kaimo bendruomenė.

 "Veikli kaimo bendruomenė- tai ne tik dovana tai vietovei, bet ir visai valstybei. Juk iš čia atėję pagrindiniai papročiai ir šimtmečius saugojamos tradicijos.<...> Bendruomenės vis aktyviau dalyvauja projektinėje veikloje, turime vis daugiau sėkmingų projektų, o kad kaimo žmonės imasi iniciatyvos ir naudojasi prama, tuo pagerindami savo gyvenamąją aplinką, belieka tik džiaugtis.<...>", - teigiama Žemės ūkio ministerijos pranešime.

 

Bendruomenių paraiškos gegužės 9d. buvo apsvarstytovs Projektų atrankos komiteto posėdyje. Su komiteto rekomendacijomis galite susipažinti čia.

 

 

(Informacija parengta pagal www.zum.lrv.lt)

back   Atgal

 

Paieška:
Naujienų prenumerata:

 

 
Renginių kalendorius
tarp
2019 metų sausis
Pr A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
tarp

Biržų rajono vietos veiklos grupė 

Įmonės kodas: 300050981

J. Janonio g. 2, LT-41138 Biržai. 
Tel./faks.: 8 (450) 31 551 
El. paštas: info@birzuvvg.lt
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design